Продукція > KYOCERA AVX > REC10166R8M400B
REC10166R8M400B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 400VDC; Ø10x16mm; ±20%; 10000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 6.8µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x16mm
Mounting: THT
Manufacturer series: REC
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Height: 16mm
Operating voltage: 400V DC
Operating current: 0.13A
Service life: 10000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 400VDC; Ø10x16mm; ±20%; 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 6.8µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x16mm, Mounting: THT, Manufacturer series: REC, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm, Height: 16mm, Operating voltage: 400V DC, Operating current: 0.13A, Service life: 10000h.