Продукція > KYOCERA AVX > REC1230330M450B
REC1230330M450B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 450VDC; Ø12.5x30mm; ±20%; REC
Manufacturer series: REC
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 33µF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x30mm
Height: 30mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 450V DC
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 450VDC; Ø12.5x30mm; ±20%; REC, Manufacturer series: REC, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 33µF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x30mm, Height: 30mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 450V DC, Type of capacitor: electrolytic.