Продукція > KYOCERA AVX > REC1321152M025K
REC1321152M025K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 25VDC; Ø13x21mm; ±20%; 10000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1.5mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø13x21mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Height: 21mm
Diameter: 13mm
Operating current: 2.61A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 25VDC; Ø13x21mm; ±20%; 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1.5mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø13x21mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Height: 21mm, Diameter: 13mm, Operating current: 2.61A.