REDIN45-24
REDIN45-24 RECOM Power
REDIN45-1710033.pdf
Виробник: RECOM Power
DIN Rail Power Supplies 45W 85-264Vin 24Vout 1.875A
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції REDIN45-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REDIN45-24 REDIN45-24 Виробник : Recom Power Description: AC/DC CONVERTER 24V 45W