Продукція > KYOCERA AVX > REF06096R8M100K
REF06096R8M100K
REF06096R8M100K KYOCERA AVX
ref-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 1.8 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 32 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 80 mA @ 100 kHz
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 1.8 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 32 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 80 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REF06096R8M100K REF06096R8M100K Виробник : KYOCERA AVX ref-series.pdf Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 1.8 Ohms