REG101NA-3.3/250
REG101NA-3.3/250 Texas Instruments
sbvs026d.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
LDO Voltage Regulators DMOS 100mA LDO Reg A 595-REG101NA-3.3/3K A 595-REG101NA-3.3/3K
на замовлення 1197 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 500 µA, Voltage - Input (Max): 10V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.13V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 650 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG101NA-3.3/250 REG101NA-3.3/250 Виробник : Texas Instruments sbvs026d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 5-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 1 шт:
REG101NA-3.3/250 Виробник : Texas Instruments REG101.PDF Лінійний СН, Uвих, В = 3,3, Uвх, В = 10, Iвих = 0,17 А, Udrop, В = 0.06, Тексп, °С = -55...+125, Точ, % = 2,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-23-5 Од. вим: 10
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 26 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
REG101NA-3.3/250 REG101NA-3.3/250
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : TI sbvs026d.pdf?t.download=true&u=5oefqw Мікросхеми > Джерел живлення
Корпус: SOT-23
Призначення і характеристики: Low Dropout Regulators - LDO DMOS LDO Reg 3,3VDC
Напруга вхідна, V: 12 V
Iвых., A: 170 mA
Темп.діапазон: -55…+125°C
товару немає в наявності
товару немає в наявності
REG101NA-3.3/250 REG101NA-3.3/250 Виробник : Texas Instruments sbvs026d.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 500 µA
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.13V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 650 µA
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)