Продукція > REG > REG101NA-3/3KG4
REG101NA-3/3KG4
reg101.pdf
Виробник:
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис REG101NA-3/3KG4
LDO Voltage Regulators DMOS 100mA LDO Reg.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG101NA-33KG4 Виробник : TI
на замовлення 121 шт:
REG101NA-3/3KG4 REG101NA-3/3KG4 Виробник : Texas Instruments reg101.pdf Description: IC REG LDO 3V 0.1A SOT23-5
товару немає в наявності
REG101NA-3/3KG4 REG101NA-3/3KG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg101 LDO Voltage Regulators DMOS 100mA LDO Reg