REG101UA-3G4
REG101UA-3G4 Texas Instruments
reg101.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 3V 0.1A 8SOIC
на замовлення 9825 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators DMOS 100mA LDO Reg.
Інші пропозиції REG101UA-3G4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG101UA-3G4 REG101UA-3G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg101 LDO Voltage Regulators DMOS 100mA LDO Reg