REG102GA-2.5G4
REG102GA-2.5G4 Texas Instruments
reg102.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 2.5V 0.25A SOT223-6
на замовлення 8268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators Sgl Output Lo Noise Fast Trans Resp.
Інші пропозиції REG102GA-2.5G4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG102GA-2.5G4 REG102GA-2.5G4 Виробник : Texas Instruments reg102.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 0.25A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
товару немає в наявності
REG102GA-2.5G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg102 LDO Voltage Regulators Sgl Output Lo Noise Fast Trans Resp