Продукція > TEXAS INSTRUMENTS > REG102NA-3.3/250G4
REG102NA-3.3/250G4
REG102NA-3.3/250G4 Texas Instruments
reg102-25.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 3.3V 0.25A SOT23-5
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Regulator Pos 3.3V 0.25A 5-Pin SOT-23 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG102NA-3.3250G4 Виробник : TI
REG102NA-3.3/250G4 REG102NA-3.3/250G4 Виробник : Texas Instruments reg102-25.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.25A 5-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
REG102NA-3.3/250G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg102 LDO Voltage Regulators DMOS 250 mA LDO Reg