REG102NA-3.3/3KG4
REG102NA-3.3/3KG4 Texas Instruments
reg102-25.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 3.3V 0.25A SOT23-5
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG102NA-3.3/3KG4 Виробник : TI reg102-25.pdf
REG102NA-3.33KG4 Виробник : TI
на замовлення 364 шт:
REG102NA-3.3/3KG4 REG102NA-3.3/3KG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg102 LDO Voltage Regulators DMOS 250 mA LDO Reg