REG102UA-2.5
REG102UA-2.5 Texas Instruments
reg102-25.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 2.5V 0.25A 8SOIC
на замовлення 9975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; LDO,fixed; 2.5V; 250mA; SO8; SMD; REG102, Number of channels: 1, Mounting: SMD, Case: SO8, Type of integrated circuit: voltage regulator, Operating temperature: -55...125°C, Output current: 0.25A, Voltage drop: 0.27V, Tolerance: ±2.8%, Input voltage: 1.8...10V, Output voltage: 2.5V, Quantity in set/package: 75pcs., Kind of package: tube, Manufacturer series: REG102, Kind of voltage regulator: fixed; LDO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: IC: voltage regulator; LDO,fixed; 2.5V; 250mA; SO8; SMD; REG102
Number of channels: 1
Mounting: SMD
Case: SO8
Type of integrated circuit: voltage regulator
Operating temperature: -55...125°C
Output current: 0.25A
Voltage drop: 0.27V
Tolerance: ±2.8%
Input voltage: 1.8...10V
Output voltage: 2.5V
Quantity in set/package: 75pcs.
Kind of package: tube
Manufacturer series: REG102
Kind of voltage regulator: fixed; LDO
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
REG102UA-2.5 REG102UA-2.5 Виробник : Texas Instruments reg102-25.pdf reg102.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Voltage Regulators DMOS 250 mA LDO Reg
на замовлення 163 шт:
Мінімальне замовлення: 2
REG102UA-2.5 reg102-25.pdf reg102.pdf?t.download=true&u=5oefqw
на замовлення 200 шт:
REG102UA-2.5 Виробник : Texas Instruments reg102.pdf 2.5V 0.25A SOIC-8 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
REG102UA-2.5 REG102UA-2.5 Виробник : Texas Instruments reg102.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8SOIC