REG102UA-3.3G4
REG102UA-3.3G4 Texas Instruments
reg102.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 3.3V 0.25A 8SOIC
на замовлення 2550 шт:
Написати відгук
LDO Voltage Regulators Sgl Output Lo Noise Fast Trans Resp.
Інші пропозиції REG102UA-3.3G4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG102UA-3.3G4 REG102UA-3.3G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg102 LDO Voltage Regulators Sgl Output Lo Noise Fast Trans Resp