REG103FA-3.3KTTT
REG103FA-3.3KTTT Texas Instruments
sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 6-Pin(5+Tab) DDPAK Tube
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-5), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.28V @ 500mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 1.3 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG103FA-3.3KTTT REG103FA-3.3KTTT Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 6-Pin(5+Tab) DDPAK Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
REG103FA-3.3KTTT REG103FA-3.3KTTT Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.28V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 1.3 mA
на замовлення 90 шт:
REG103FA-3.3KTTT REG103FA-3.3KTTT Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Voltage Regulators DMOS 500mA LDO Reg
на замовлення 67 шт:
REG103FA-3.3KTTT Виробник : Burr Brown sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw REG103FA-3.3KTTT
на замовлення 350 шт:
на замовлення 800 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
REG103FA-3.3KTTT Виробник : Texas Instruments REG103_ti.pdf Лінійний СН, Uвих, В = 3,3, Uвх, В = до 15, Iвих = 550 мА, Udrop, В = 0,115 @ 500 мА, Тексп, °С = -40...+85, Точ, % = 2,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: D2PAK Од. вим: шт
кількість в упаковці: 50 шт
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1.3 mA