REG103GA-2.5
REG103GA-2.5 Texas Instruments
sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 2.5V 0.5A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.5V 500MA SOT-223-6, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-223-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.28V @ 500mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 1.3 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG103GA-2.5 REG103GA-2.5 Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LIN 2.5V 500MA SOT-223-6
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-223-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.28V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 1.3 mA
на замовлення 20545 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
REG103GA-2.5 REG103GA-2.5 Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Regulator Pos 2.5V 0.5A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
Мінімальне замовлення: 99
Мінімальне замовлення: 99
на замовлення 156 шт:
Мінімальне замовлення: 78
REG103GA-2.5 REG103GA-2.5 Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Voltage Regulators DMOS 500mA LDO Reg
на замовлення 11 шт:
REG103GA-2.5 Виробник : Texas Instruments REG103_ti.pdf Лінійний СН, Uвих, В = 2,5, Uвх, В = до 15, Iвих = 500 мА, Тексп, °С = -40...+85, Точ, % = 2,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-223-6 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 78 шт
на замовлення 25 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
REG103GA-2.5 Виробник : BURR-BROWN sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw IC 2.5V LDO REG DMOS SOT-223-5
на замовлення 2 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-223-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 1.3 mA