REG103GA-2.7
REG103GA-2.7 Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 2.7V 0.5A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
на замовлення 3828 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG103GA-2.7 REG103GA-2.7 Виробник : Texas Instruments LDO Regulator Pos 2.7V 0.5A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
на замовлення 282 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
на замовлення 232 шт:
REG103GA-2.7
на замовлення 20 шт:
REG103GA-2.7 REG103GA-2.7 Виробник : Burr Brown Description: IC REG LIN 2.7V 500MA SOT223-6