Продукція > TI > REG103GA-3.3G4
REG103GA-3.3G4 TI
sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: TI
на замовлення 1300 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-6, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-223-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.28V @ 500mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 1.3 mA.
Інші пропозиції REG103GA-3.3G4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG103GA-3.3G4 REG103GA-3.3G4 Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 6-Pin(5+Tab) SOT-223 Tube
товару немає в наявності
REG103GA-3.3G4 REG103GA-3.3G4 Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-6
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-223-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 0.7 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.28V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 1.3 mA
товару немає в наявності
REG103GA-3.3G4 REG103GA-3.3G4 Виробник : Texas Instruments sbvs010d.pdf?t.download=true&u=5oefqw LDO Voltage Regulators DMOS 500mA LDO Reg