REG103UA-3.3G4
REG103UA-3.3G4 Texas Instruments
reg103.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 3.3V 0.5A 8SOIC
на замовлення 7425 шт:
Написати відгук
LDO Voltage Regulators DMOS 500mA LDO Reg.
Інші пропозиції REG103UA-3.3G4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REG103UA-3.3G4 REG103UA-3.3G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Freg103 LDO Voltage Regulators DMOS 500mA LDO Reg