Продукція > KYOCERA AVX > REH0511100M080K
REH0511100M080K
REH0511100M080K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 37.4 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 68 mA @ 100 kHz
на замовлення 14000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 37.4 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 68 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH0511100M080K REH0511100M080K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 80 V