Продукція > KYOCERA AVX > REH05114R7M080K
REH05114R7M080K
REH05114R7M080K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REH/ CASE: 0511/ CAP: 4R
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 10.92 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 26 mA @ 100 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SERIES: REH/ CASE: 0511/ CAP: 4R, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 10.92 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 26 mA @ 100 kHz.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 80 V