Продукція > KYOCERA AVX > REH0611470M050B
REH0611470M050B
REH0611470M050B KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 126 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 180 mA @ 100 kHz
на замовлення 7823 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 126 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 180 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH0611470M050B REH0611470M050B Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 47uF 0611 180mA