Продукція > KYOCERA AVX > REH0811100M050K
REH0811100M050K
REH0811100M050K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REH/ CASE: 0811/ CAP: 10
Packaging: Tape & Box (TB)
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 950
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 50VDC; Ø8x11mm; ±20%; -40÷125°C, Manufacturer series: REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 10µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11mm, Height: 11mm, Operating current: 0.2A, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10450 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
товару немає в наявності
REH0811100M050K Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 50VDC; Ø8x11mm; ±20%; -40÷125°C
Manufacturer series: REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 10µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11mm
Height: 11mm
Operating current: 0.2A
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%