Продукція > KYOCERA AVX > REH0812330M080K
REH0812330M080K
REH0812330M080K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REH/ CASE: 0812/ CAP: 33
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 137.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 250 mA @ 100 kHz
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 950
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REH/ CASE: 0812/ CAP: 33, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 137.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 250 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 80 V