Продукція > KYOCERA AVX > REH0816100M200K
REH0816100M200K
REH0816100M200K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 12.3 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 82 mA @ 100 kHz
на замовлення 5700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 950
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 12.3 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 82 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH0816100M200K REH0816100M200K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 200 V