Продукція > KYOCERA AVX > REH1012220M160K
REH1012220M160K
REH1012220M160K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1196 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REH/ CASE: 1012/ CAP: 22, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 16.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 110 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 16.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 110 mA @ 100 kHz
на замовлення 580 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V
товару немає в наявності
REH1012220M160K Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 160VDC; Ø10x12mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Height: 12mm
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 160V DC
Operating current: 0.11A
Mounting: THT
Manufacturer series: REH
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12mm
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 10mm