Продукція > KYOCERA AVX > REH1016560M120K
REH1016560M120K
REH1016560M120K KYOCERA AVX
reh_series-3196338.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 189-198 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REH/ CASE: 1016/ CAP: 56, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 120 V, Ripple Current @ Low Frequency: 178.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 255 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 120 V
Ripple Current @ Low Frequency: 178.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 255 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 120 V