Продукція > KYOCERA AVX > REH1018220M350K
REH1018220M350K
REH1018220M350K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18.75 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 125 mA @ 100 kHz
на замовлення 4200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18.75 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 125 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 350 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
REH1018220M350K REH1018220M350K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 350 V