Продукція > KYOCERA AVX > REH1018220M400K
REH1018220M400K
REH1018220M400K KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø10x18mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø10x18mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 0.125A
Height: 18mm
Diameter: 10mm
на замовлення 590 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18.75 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 125 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1018220M400K REH1018220M400K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18.75 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 125 mA @ 100 kHz
на замовлення 535 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 400 V