Продукція > KYOCERA AVX > REH1220101M100K
REH1220101M100K
REH1220101M100K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 469 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 670 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 469 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 670 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1220101M100K REH1220101M100K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V