Продукція > KYOCERA AVX > REH1220102M035B
REH1220102M035B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 35VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
Operating current: 1.18A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 35VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, Operating current: 1.18A.