Продукція > KYOCERA AVX > REH1225102M035K
REH1225102M035K
REH1225102M035K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 1MF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.0725 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.43 A @ 100 kHz
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1MF 20% 35V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 1 mF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.0725 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.43 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 660 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
REH1225102M035K REH1225102M035K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 1MF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 35 V