Продукція > KYOCERA AVX > REH1225470M350B
REH1225470M350B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 0.175A
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 0.175A, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm.