Продукція > KYOCERA AVX > REH1620471M080B
REH1620471M080B
REH1620471M080B KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 80V 470uF 1620 20% R adial
на замовлення 191 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 80VDC; Ø16x20mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø16x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 1.2A, Height: 20mm, Diameter: 16mm.
Packaging: Bulk
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 3
REH1620471M080B Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 80VDC; Ø16x20mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø16x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 1.2A
Height: 20mm
Diameter: 16mm