Продукція > KYOCERA AVX > REH1630102M050K
REH1630102M050K KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REH/ CASE: 1630/ CAP: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.635 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.18 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REH/ CASE: 1630/ CAP: 10, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 mF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.635 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.18 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції REH1630102M050K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1630102M050K Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: SERIES: REH/ CASE: 1630/ CAP: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 50 V