Продукція > KYOCERA AVX > REH1630470M450B
REH1630470M450B
REH1630470M450B KYOCERA AVX
reh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450V 47uF 1630 20% R adial
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ High Frequency: 225 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1630470M450B REH1630470M450B Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ High Frequency: 225 mA @ 100 kHz
на замовлення 1250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
REH1630470M450B Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø16x30mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø16x30mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 225mA
Height: 30mm
Diameter: 16mm