Продукція > KYOCERA AVX > REH1830101M400B
REH1830101M400B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x30mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø18x30mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 395mA
Height: 30mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x30mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø18x30mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 395mA, Height: 30mm, Diameter: 18mm.