Продукція > KYOCERA AVX > REH1835332M035B
REH1835332M035B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 35VDC; Ø18x35mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø18x35mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Height: 35mm
Diameter: 18mm
Operating current: 2.8A
Manufacturer series: REH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 35VDC; Ø18x35mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø18x35mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Height: 35mm, Diameter: 18mm, Operating current: 2.8A, Manufacturer series: REH.