Продукція > KYOCERA AVX > REI1020222M016B
REI1020222M016B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø10x20mm; ±20%; 6000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 6000h
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating current: 1.45A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø10x20mm; ±20%; 6000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 16V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 6000h, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating current: 1.45A, Manufacturer series: REI.