Продукція > KYOCERA AVX > REI1625331M100B
REI1625331M100B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 100VDC; Ø16x25mm; ±20%; 8000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 8000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REI
Operating current: 1.4A
Height: 25mm
Diameter: 16mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 100VDC; Ø16x25mm; ±20%; 8000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 8000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REI, Operating current: 1.4A, Height: 25mm, Diameter: 16mm.