Продукція > KYOCERA AVX > REJ1225391M063K
REJ1225391M063K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 390uF; 63VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Height: 25mm
Capacitance: 390µF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating current: 1.41A
Operating voltage: 63V DC
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 390uF; 63VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Height: 25mm, Capacitance: 390µF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating current: 1.41A, Operating voltage: 63V DC, Service life: 5000h, Manufacturer series: REJ.