Продукція > KYOCERA AVX > REJ1325102M050B
REJ1325102M050B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 50VDC; Ø13x25mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 13mm
Body dimensions: Ø13x25mm
Height: 25mm
Operating current: 2.51A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 50VDC; Ø13x25mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 13mm, Body dimensions: Ø13x25mm, Height: 25mm, Operating current: 2.51A, Manufacturer series: REJ.