Продукція > KYOCERA AVX > REJ1620681M063B
REJ1620681M063B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 63VDC; Ø16x20mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø16x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 16mm
Operating current: 1.71A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 63VDC; Ø16x20mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø16x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 16mm, Operating current: 1.71A, Service life: 5000h, Manufacturer series: REJ.