Продукція > KYOCERA AVX > REJ1850222M080B
REJ1850222M080B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 80VDC; Ø18x50mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø18x50mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 50mm
Diameter: 18mm
Manufacturer series: REJ
Mounting: THT
Operating current: 2.85A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 80VDC; Ø18x50mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø18x50mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 50mm, Diameter: 18mm, Manufacturer series: REJ, Mounting: THT, Operating current: 2.85A.