Продукція > KYOCERA AVX > REJ2225332M035B
REJ2225332M035B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 35VDC; Ø22x25mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø22x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 25mm
Diameter: 22mm
Operating current: 3680mA
Manufacturer series: REJ
Service life: 5000h
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 35VDC; Ø22x25mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø22x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 25mm, Diameter: 22mm, Operating current: 3680mA, Manufacturer series: REJ, Service life: 5000h.