Продукція > KYOCERA AVX > REJ2240472M050B
REJ2240472M050B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 50VDC; Ø22x40mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø22x40mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Operating current: 3.8A
Height: 40mm
Diameter: 22mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 50VDC; Ø22x40mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø22x40mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Operating current: 3.8A, Height: 40mm, Diameter: 22mm, Manufacturer series: REJ.