Продукція > Реле > Реле G2R-1A-E 12VDC
Реле G2R-1A-E 12VDC
Код товару: 216823
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
Написати відгук
Інші пропозиції Реле G2R-1A-E 12VDC за ціною від 188.42 грн до 438.56 грн
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1A-E 12VDC G2R-1A-E 12VDC Виробник : OMRON Electronic Components G2R.PDF Category: Miniature Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 16A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 16A
AC contacts rating @R: 16A / 250V AC
DC contacts rating @R: 16A / 30V DC
Manufacturer series: G2R
Switched voltage: max. 125V DC; max. 380V AC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB
Operate time: 15ms
Body dimensions: 29x13x25.5mm
Release time: 5ms
Mechanical durability: 20000000 cycles
Contact resistance: 30mΩ
Coil current: 43.6mA
Enclosure description: standard seal
Operating temperature: -40...70°C
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 1496 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G2R-1A-E-12VDC G2R-1A-E-12VDC Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29mm 13mm 25.5mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
З цим товаром купують
S46EN.pdf
товару немає в наявності
S40newPL.pdf
Виробник: FINDER
Реле
Тип реле: Мініатюрне
Опис: Тип контактів: 1C; Uкотушки: 24В; Iкомутації: 10А
Габарити: 29x12,4x25 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 10 A
Конфігурація контактів: SPDT(1C)
Напруга перемикання: 250 VAC; 30 VDC