REM2-3.33.3S
REM2-3.33.3S Recom Power
REM2.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Features: OCP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.91" L x 0.31" W x 0.48" H (23.0mm x 8.0mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 3.63V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 606mA
Voltage - Input (Min): 2.97V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.2 kV
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W, Features: OCP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.91" L x 0.31" W x 0.48" H (23.0mm x 8.0mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 3.63V, Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 606mA, Voltage - Input (Min): 2.97V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.2 kV.
Інші пропозиції REM2-3.33.3S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REM2-3.33.3S REM2-3.33.3S Виробник : RECOM Power REM2.pdf DC/DC Converters - Through Hole 2W 3.3Vin 3.3Vout 606mA