Продукція > KYOCERA AVX > RES0812101M050B
RES0812101M050B
RES0812101M050B KYOCERA AVX
RES%20Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 50V POLAR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 170 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 224 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 560 mA @ 100 kHz
на замовлення 1269 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 50V POLAR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 170 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 224 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 560 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RES0812101M050B RES0812101M050B Виробник : KYOCERA AVX RES%20Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 100uF 0812 20% . 170ohm 560mA