Продукція > KYOCERA AVX > RET0816471M025B
RET0816471M025B KYOCERA AVX
Description: RET
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 470 µF
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RET, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 470 µF.