Продукція > REFOND > RF-GNRA30TS-CF
RF-GNRA30TS-CF
RF-GNRA30TS-CF REFOND
RF-GNRA30TS-CF.pdf catalouge-REFOND.pdf
Виробник: REFOND
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; green; SMD; 3528,PLCC2; 900÷2300mcd; 2.8÷3.5VDC; 120°; 20mA
Type of diode: LED
LED colour: green
Mounting: SMD
Case: 3528; PLCC2
Luminosity: 900...2300mcd
Operating voltage: 2.8...3.5V DC
Dimensions: 3.5x2.8x1.8mm
Viewing angle: 120°
LED current: 20mA
Wavelength: 517.5...530nm
LED lens: transparent
на замовлення 11567 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; green; SMD; 3528,PLCC2; 900÷2300mcd; 2.8÷3.5VDC; 120°; 20mA, Type of diode: LED, LED colour: green, Mounting: SMD, Case: 3528; PLCC2, Luminosity: 900...2300mcd, Operating voltage: 2.8...3.5V DC, Dimensions: 3.5x2.8x1.8mm, Viewing angle: 120°, LED current: 20mA, Wavelength: 517.5...530nm, LED lens: transparent.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF-GNRA30TS-CF Виробник : REFOND LED 3528 (PLCC2) green; luminosity: 900-2300mcd; viewing angle: 120°; led current: 30mA Wavelenght: 517,5-530nm; operating voltage: 2,8-3,5V RF-GNRA30TS-CF REFOND OLZ.RF-GNRA30TS-CF